چه کسی بلیک سرزنده است؟
بلیک لایولی یک بازیگر آمریکایی است که در سال تحصیلات متوسطه خود وقتی به نقش اصلی در فیلم "جوجه سوسوی" در سال 2005 "خواهر شلوارهای مسافرتی" رسید ، به کانون توجه توجه قرار گرفت. دو سال بعد ، لیویلی معروف ترین نقش خود را تا به امروز در درام نوجوان CW در سریال دختر شایعات دختر CW فرود آورد. از آنجا که Gossip Girl در سال 2012 به پایان رسید ، Lively در فیلم هایی چون The Age of Adaline ، The Shallows و A Favor Favor ساده بازی کرده است. وی در حال حاضر با بازیگر رایان رینولدز ازدواج کرده است.

اوایل زندگی
بلیک لویلی در 25 آگوست 1987 در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، در یک خانواده تجاری نمایش متولد شد. پدرش ارنی بازیگر و کارگردان بود و مادرش الین یک پویشگر استعدادی بود. لایولی کوچکترین از پنج فرزند است و هر چهار خواهر و برادر بزرگتر او نیز بازیگر هستند. قبل از عزیمت به لس آنجلس برای دنبال کردن مشاغل شغلی خود ، والدین لویلی در جورجیا زندگی می کردند و خانواده همیشه تأثیرات جنوبی خود را حفظ می کردند. او می گوید: "من یک خانواده جنوبی گره خورده دارم." "بنابراین ، هر وقت من به مردم می گویم که اهل لس آنجلس هستم ، آنها می گویند ،" بله ، اما شما حساب نمی کنید. "من حدس می زنم به دلیل ارزشهای جنوبی که با آنها پرورش یافته ام و روش خوردن من - شیرین تر و شیرین تر است. سرخ شده ، بهتر "

لایولی وقتی که تنها سه سال داشت ، کلاس اول را شروع کرد. برادر شش ساله او از آغاز کلاس اول به تنهایی عصبی بود که مادرش به مدرسه گفت که بلیک (که برای سنش بسیار قد بلند بود) نیز شش ساله است تا بتواند او را همراهی کند. آنها گفتند: "بعد از گذشت چند هفته ،" زنده یاد می کند "، آنها باید مرا در کلاس های معلول ذهنی قرار دهند ، زیرا من حاضر نیستم با بقیه بچه ها قدم بزنم. آنها فکر کردند که من کند هستم ، زیرا تمام کاری که می خواستم انجام دهم. خواب بود در حالی که بچه های دیگر پروژه های خود را انجام می دادند. "

بعد از اینکه اوایل به اوج خود رسید ، اگر شاید بد توصیه شود ، به تحصیلات ابتدایی خود بپردازید ، لیبی در زمان فارغ التحصیلی از مدرسه کلاس ، در 13 مدرسه مختلف شگفت انگیز شرکت کرد. سرانجام در دبیرستان بوربانک اقامت گزید ، جایی که در دانشگاهیان و فعالیتهای خارج از برنامه تحصیل کرد. علاوه بر دریافت نمرات ستاره ای در دوره AP خود ، لیولی متقلب ، رئیس کلاس و عضو گروه کر نمایش مدرسه خود بود.

فیلم و نمایش تلویزیونی
علی رغم فشار شدید خواهر و برادرهای بزرگترش که به مدرسه خنجر زدند و به حرفه بازیگری خود ادامه دادند ، لیویلی در ابتدا ابراز علاقه ای به بازیگری نکرد. در عوض ، او رویاهای خود را برای حضور در دانشگاه استنفورد داشت. با این وجود ، با درک پتانسیل ستاره خود ، برادر بزرگترش اریک بی امانانه او را وادار به محاکمه شنیداری کرد. "او در تلاش بود تا من را در 15 سالگی برای تصمیم گیری های زندگی قرار دهد!" او به یاد می آورد او سپس تماس با مأمورین را شروع کرد و به آنها درمورد خواهر جوان تر و با استعداد خود گفت. "من واقعاً در مدرسه مشغول کار بودم ،" زندگانی به یاد می آورد "، و من این مأمورین را صدا می کردم و می گفتند" ما برای شما قرار ملاقات داریم. " گفتن نه خیلی سخت بود ، زیرا نمی خواستم برادرم را ناراحت کنم. "

"خواهر شلوارهای مسافرتی"
در طول سال دبیرستان ، در سن 17 سالگی ، لویلی سرانجام موافقت کرد که در چند استماع شرکت کند. او موفقیت تقریبا فوری پیدا کرد. پس از تنها چند ماه استماع ، وی نقش مهمی را در سال 2005 در فیلم "جوجه جوجه" "خواهر شلوارهای مسافرتی" که در طول تابستان بین سالهای خردسال و بزرگترش در Burbank High فیلمبرداری شده بود ، به دست آورد. عملکرد وی نامزد دریافت جایزه نوجوانان انتخاب برای فیلم Breakout Movie Star شد.

بلیک لایولی در 21 مارس 2016 در نیویورک سیتی در نمایشگاه Target Launch of Cat and Jack در پارک بروکلین بریج شرکت می کند.

عکس: جیم اسپلمن / WireImage / گتی ایماژ

شهرت 'دختر شایعات'
پس از فیلمبرداری شلوارهای مسافرتی ، لیولی برای سال ارشد خود به بوربانک بازگشت و در سال 2005 فارغ التحصیل شد. پس از اتمام مدرک دیپلم ، بلافاصله به بازیگری بازگشت ، با بازیگری مقابل جاستین لانگ و جونا هیل در فیلم کمدی 2006 پذیرفت. یک سال بعد ، در سال 2007 ، Lively معروف ترین نقش خود را تا به امروز در درام نوجوان CW در سریال دختر شایعات به دست آورد. این نمایش گروهی از نوجوانان ممتاز را در قسمت فوقانی سمت نیویورک دنبال می کند ، با بازی Lively نقش اصلی سرنا ون در وودسن ، یک دختر مهمانی بلوند و تا حدودی اصلاح شده.

Gossip Girl به دلیل پوشش گسترده رسانه ای ، از جمله عکس های تحریک آمیز و بحث برانگیز در مجله Rolling Stone ، به سرعت یک پایگاه هوادار فرقه مانند ایجاد کرد. بازیگران جوان و زیبا آن تقریبا در همه جا روی جلد ها و وب سایت های مشهور مشهور شد. نمایش مد و شخصیت خاص لایولی نیز تأثیر زیادی بر روندهای سبک داشت. در مورد عاشقانه روی صفحه ، پرورش عشق به زندگی واقعی ، در سال 2007 ، Lively شروع به ملاقات با Gossip Girl با Penn Badgley ، بازیگر دن همفری در این نمایش کرد. شخصیت های دختر شایعات آنها نیز در طول فصل اول تاریخ می شوند. با این حال ، لایلی و بدیگلی در سال 2010 شکسته شدند.

لایولی به خاطر عملکرد خود جایزه انتخاب نوجوانان سال 2008 بازیگر نقش اول تلویزیون و تلویزیونی Breakout Star را کسب کرد. Gossip Girl قسمت آخر خود را در دسامبر 2012 پخش کرد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : نمایش ,دختر ,مدرسه ,خواهر ,فیلم ,بازیگر ,دختر شایعات ,gossip girl ,شلوارهای مسافرتی ,خواهر شلوارهای ,سریال دختر ,خواهر شلوارهای مسافرتی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فصل شیدایی Rachel ارشد مهندسی عمران ترک اعتياد کانون طب اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان بهترين قالب ها سايت و پلاگين و ماژول مدلینگ ام تي خبر سایت لذت دانایــی